HİZMETLERİMİZ

Kutup Veteriner Kliniği kaliteli bakım ve hizmeti önde tutan 7/24 açık Şişli de Veteriner Kliniğidir. Laboratuvar, Ultrason, Radyoloji, Röntgen hizmetlerimizle hastamıza kısa zamanda teşhis koyup tedaviye başlama imkanımız oluyor. Kliniğimize gelen hastalarımızı yoğun bakım ünitelerimiz ve yatarak tedavi imkanlarımız olduğu için gözlem altında tutabiliyoruz. Cerrahi Operasyonların ardından en az 3 gün gözlem altında tutup minik dostumuzu güvene alıyoruz. Hizmetlerimiz sayfamızı inceleyin.

Bir insanın 24 saat acil müdahaleye ihtiyacı olduğu gibi başka bir canlının da olabilir. Bu yüzden biz Veteriner Kliniğimizi açarken ilk amacımız Kliniğimizi 24 saat açık bütün olanaklarımızla hazır tutmaktı. İstanbul Şişli merkezde aynı heyecan ve güler yüzle hizmet veriyoruz. Şişli de olmamız özellikle Avrupa yakasındaki Sarıyer, Beşiktaş, Beyoğlu, Kağıthane, Fatih hatta Bakırköy e bile Metro, Metrobüs ve diğer ulaşım seçenekleriyle yakın. Ayriyeten Çevre yoluna çok yakın olmamızdan dolayı aracınızla geldiğiniz zaman bize ulaşmanız fazla uzun sürmeyecektir. Minik Dostunuzun güvende olduğunu emin ellerde olduğunu bilin! Hizmetlerimiz sayfamızda gerektiği kadar bilgi vermeye çalıştık. Biz Uzman ekibimizle 7/24 her zaman Veteriner Hekimler olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Blog sayfamızda yazılarımızı okumayı unutmayınız>>>

Hizmetlerimiz

Sevgiyle yaklaştığımız minik dostlarımız cinsi, şekli, nereden geldiği önemli olmadan her zaman hizmete hazırız. Hizmetlerimiz arasında Kısırlaştırma, aşılama, bütün cerrahi operasyonlar, yoğun bakım, yatarak tedavi olanağı, Mikroçip uygulama, En kaliteli teknolojiye sahip Laboratuvar, Röntgen, Ultrason olanaklarımızla kısa sürede teşhis ve tedaviye başlama olanakları ve en önemlisi de kolay erişim ve iletişim. Her an sevgiyle hizmetlerimizi sunmaya hazırız.

Bizi Youtube Kanalımızdan takip etmeyi unutmayın>>>

Sevgiyle Kalın. En Kısa zamanda tanışmak dileğiyle.

Gökhan YILDIZ ve Emre ÇELİKEL