KUTUPVET PANSİYON

Seyahat edeceğiniz zaman gözünüzden sakındığınız minik dostunuzu bırakabilecek yeriniz yok ise İstanbul Şişli’de Kutup Veteriner Kliniği ( kısaca Kutupvet Pansiyon ) pansiyonlarına bırakabilirsiniz. Siz yokken minik dostunuza bakacak, sevecek gerektiğinde Veteriner hekimlerimiz tarafından müdahale edilebilecek bir ortam hazırladığımız pansiyonumuz mevcuttur.

Kutupvet Pansiyon 7/24 açık olup istediğiniz saatte bırakıp istediğiniz saatte alabilirsiniz. 24 saat temiz ve uygun ortam ısısıyla korunmakta olup kalorifer ve klima sistemiyle donatılmıştır. Konakladıkları kabinler gayet geniş rahatça gezinebilecekleri olanak sağlamakta ve birbirleri ile temas imkanları bulunmamaktadır. Devamlı temizlenip azami hijyen titizliği gösterilmektedir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz>>>

Minik dostunuzun Kutupvet Pansiyon kabulü için gereken şartlar;

  1. Pet sahibi tarafından minik dostumuz hakkında yeterli bilgiye sahip olabileceğimiz form doldurulup imzalanması gereklidir.
  2. Konaklamaya alınmadan önce karnesinde kısa süre içinde iç dış parazitinin yapıldığına dair belge gösterilmeli veya iç dış parazitinin yapılması
  3. Aşılarının tam ve eksiksiz olduğunu belgeleyen evrakların gösterilmesi ve kuduz, tetanos gibi aşılarının pansiyon konaklamasından en az 1 hafta önce yapılmış olması gereklidir.
  4. Yiyeceği yemek, kilosu, öğünü, sevip sevmediği durumlar, kızanda olup olmadığı durumlar hakkında detaylı bilgi verilmelidir.
  5. Yalnızlık çekmemesi için sahibine ait bir eşya ve en az 1 tane oyuncağının yanında getirilmesi tavsiye olunur.

Kutupvet Pansiyon umuz yatarak tedavide olan hastalarımızdan ayrı olarak birbirinden bağımsız, hijyenik konforlu çelik kabinlerdir.

İnstagramdan bizi takip etmeyi unutmayınız>>> 

error: Content is protected !!