Evde birlikte yaşadığımız minik dostlarımızı ne kadar dikkatli de olsak korumaya da çalışsak yine de önüne geçemediğimiz acil durumlar söz konusu olabiliyor. Sokaktaki minik dostlarımız için olay daha vahim boyutlarda olabiliyor tabi. Her an bir aracın altında kalma riskleri çok büyük. Panik halinde Veteriner Kliniğine gittiğimizde can dostumuza nasıl müdahale edilir, güvende mi, Veteriner Hekim tecrübeli mi gibi sorular aklımızda dolaşır. Ayrıca her şey normale döndüğünde çıkacak olan fatura nın miktarı da aklımıza takılan sorulardan biri tabii ki!

Acil Durumlarda en önemlisi zaman! Ne kadar çabuk Veteriner Hekime başvurursanız o kader erken tedaviye başlanabilir. Her vaka da yukarıda bahsettiğimiz işlemlerin yapılması şart değildir. Hastanın durumuna göre hasta sahibi ile beraber karar verilir. Bizler Kutup Veteriner Kliniği olarak gerekli görmediğimiz durumlarda uygulamayız. Hem minik dostumuza eziyet olur hem de Hasta sahibine gereksiz mali külfet çıkar. Bu yüzden hasta sahibine bütün detayları anlatarak, beraber karar vererek yapıyoruz.

Bizi Arayın
Acil Servis

Cerrahi Operasyonlar

Biz Kutup Veteriner Kliniği olarak 7/24 açığız ve her an en az 2 Tecrübeli Veteriner Hekimimiz Kliniğimizde hizmet vermeye hazırdır. Bizim kliniğimizde gece tarifesi diye bir fiyat politikası yoktur. Bizim misyonumuz elimizden geldiği kadar her an minik dostlarımıza yardımcı olabilmek. Bir insanın acil durumu olabiliyorsa, bir hayvanında acil durumu söz konusudur. Bu yüzden Nöbetçi Veteriner Kliniği olarak İstanbul, Şişli bölgesinde 7/24 Açık Acil Veteriner olarak hizmet vermekteyiz.

Minik Dostunuzun Acil Servise mi ihtiyacı var?

Her zaman elimizden geldiğince Veteriner Hekimlerimizle en iyi hizmeti vermeye hazırız. Günün 24 saati, Hafta sonları, Tatillerde açık Veteriner Kliniğiyiz.
0552 614 24 22
Specialists

Veteriner Hekimlerimiz

Veteriner Hekim Gökhan Yıldız
Veteriner Hekim Gökhan Yıldız
Veteriner Hekim ve Kurucu Ortak

Veteriner Hekimlik hayalimdeki meslekti. Bir daha dünyaya gelsem yine aynı mesleği seçerim.

Veteriner Hekim Emre ÇELİKEL
Veteriner Hekim Emre ÇELİKEL
Veteriner Hekim ve Kurucu Ortak

Veteriner Hekimlik sadece ticari amaçlarla yapılan bir meslek değildir. Çocukluğumdan beri hayvanları çok severim.

Veteriner Hekim M. Arman DEMİRCAN

Bütün doğadaki canlılar sevmeyi ve sevilmeyi hak eder!

Biz Hayvanları Çok Seviyoruz

Minik Dostlarınız Emin Ellerde

Kutup Veteriner Kliniğinde Uzman Veteriner Hekimlerimizi tercih ettiğiniz zaman, minik dostlarınızın emin ellerde olduğundan şüpheniz olmasın. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Ekibimiz ve tam teşekküllü Veteriner Kliniğimizle her zaman yanınızdayız.
0
Memnun Müşteri
0
Sağlıklı Minik Dostlar
0
Tecrübeli Veteriner Hekimler